Manifesto

Proč je Populist tak dostupný?

Mezi námi a vámi nikdo nestojí. U běžného CBD produktu tvoří minimálně 70% ceny, kterou platíte, náklady na distribuční řetězec, zbytečnou reklamu a marže distributorů a obchodníků. My používáme pouze přímý on-line prodej a přesně cílenou reklamu.

Jak to dokážeme?

Spolupracujeme přímo s největšími producenty konopí. Proto si můžeme dovolit být tak levní, aniž bychom dělali kompromisy v kvalitě. Je to díky našim dlouholetým zkušenostem, kontaktům a důvěře, kterou jsme v oblasti konopného businessu získali.

Kvalitní suroviny

Každá výrobní šarže je odpovědně otestována, abychom přesně znali parametry kvality. Používáme pouze prověřené suroviny od výrobců, které osobně známe. Naše obaly mají atest pro bezpečný styk s potravinami.

Populist - garance rychlosti a poctivých obchodních podmínek

Veškeré produkty jsou skladem přímo u nás. Žádný dropshipping nebo přeprodej! Vaše objednávka bude v pracovní dny do 24 hodin od uhrazení předána vybranému přepravci.

Populist pomáhá

Často myslíme na lepší a zelenější svět. Proto z každého produktu, který u nás nakoupíte, půjde malá částka na charitu. Za každého registrovaného zákazníka navíc zasadíme jeden strom.

Populist je ZERO WASTE a CO2 neutral

Jsou nám blízké přístupy skromnosti, střídmosti, recyklace a odpovědnosti vůči planetě. Nevozíme materiály přes polovinu zeměkoule, vyrábíme lokálně. Konopné produkty jsou samy o sobě CO2 neutrální. Naše obaly jsou jednoduché a recyklovatelné. Pro balení a rozesílání v maximální míře používáme přímo recyklované obaly (použité krabice, folie, papíry, výplně atd.) – není to sice podle marketingových příruček, ale my si děláme věci podle svého.